Projekční činnost

Nabízíme kompletní zpracování projektové dokumentace ve všech stupních výstavby v oboru technických zařízení budov (TZB) - zdravotechnika, vytápění, plynoinstalace, solární soustavy. V rekonstrukcích i v nové výstavbě. Provádíme návrh i realizace rozvodů ze všech dostupných materiálů od plastů přes měděné rozvody po nerez. Využíváme nejnovějších metod a poznatků. Spolupracujeme s největšími a předními výrobci sanitární a tepelné techniky. Snahou je skloubit naše představy o díle s požadavky zákazníka a vytvořit dokumentaci na míru zákazníkovi.

Výhodou projekce je návaznost na dodavatelskou firmu, kde poznatky z praxe automaticky přenášíme do projektové dokumentace.

 

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Nabízíme kompletní zpracování projektové dokumentace ve všech stupních výstavby v oboru technických zařízení budov TZB zdravotechnika, vytápění, plynoinstalace, solární soustavy. V rekonstrukcích i v nové výstavbě. Provádíme návrh i realizace rozvodů ze všech dostupných materiálů od plastů přes měděné rozvody po nerez. Využíváme nejnovějších metod a poznatků. Spolupracujeme s největšími a předními výrobci sanitární a tepelné techniky. Snahou je skloubit naše představy o díle s požadavky zákazníka a vytvořit dokumentaci na míru zákazníkovi.

Výhodou projekce je návaznost na dodavatelskou firmu, kde poznatky z praxe automaticky přenášíme do projektové dokumentace.

PAVELKA-VTP s.r.o. 

VODO - TOPO -PLYN

Rodinná firma s tradicí již od roku 1999. Klademe důraz na zodpovědný vztah k zákazníkovi.

Podporujeme

Kontakty

 PAVELKA-VTP s.r.o.
  info(@) pavelka-vtp.cz
  +420 604 431 286
  +420 572 675 431
 Vlčnov 531, Vlčnov

Sledujte nás